Seria EVENT
Line Array

Profesjonalne, dobrze brzmiące, łatwe do konfiguracji i solidnie wykonane koncertowe nagłośnienie, to przyjemność pracy dla techników scenicznych, oraz podstawa każdego dobrego koncertu.

Firmy eventowe, ośrodki kultury prześcigają się w technice scenicznej, podejmując się oprawy technicznej koncertów proponując różnego rodzaju systemy nagłośnienia. Efekty są bardzo różne.

Nie tylko trzeba dysponować dobrym systemem nagłośnienia, a w dzisiejszych czasach standardem są systemy wyrównanym liniowo, ale również, aby uzyskać najwyższej jakości dźwięk, musimy w odpowiedni sposób go skonfigurować i wysterować, co często jest największym problemem obsługi technicznej.

Mamy jednak dla Was rozwiązanie i ciekawą propozycję. Chcemy Wam zaproponować system wyrównany liniowo hiszpańskiej firmy D.A.S. AUDIO z serii EVENT.

To profesionalne rozwiązanie najwyższej jakości!

Do dyspozycji mamy cztery produkty:
- EVENT 208A
- EVENT 210A
- subbas EVENT 218A
oraz trójdrożne monitory sceniczne EVENT M210A.

Na targach MusikMesse 2018 zostaną zaroponowane dwie nowości EVENT 212A i bas EVENT 121A. Mniejsze moduły EVENT 208A pozwalają na stworzenie systemu pracującego w klubie muzycznym, czy dużej dyskotece. Natomiast moduły EVENT 210A pozwalają na stworzenie systemu koncertowego, który można rozbudować do szesnastu modułów, uzyskując moc 8640W/rms na stronę samej góry. Nowe moduły EVENT 212A mają pozwolić na rozbudowę systemu do 20 sztuk na stronę co daje moc 30.000 w/rms samej góry.

Jakie są atuty serii EVENT?
- wysokiej klasy podzespoły,
- bardzo precyzyjne wykonanie - w pełni hiszpańska produkcja
- wysokiej jakości dźwięk
Ponadto mamy możliwość skonfigurowania systemu w dwóch opcjach:
jako zestaw wiszący oraz stojący.

Wykorzystując wewnętrzny procesor DSP oraz program EASY FOCUS II mamy możliwość ustawienia systemu gotowego do pracy w niespełna godzinę. Gwarantujemy, że dźwięk będzie najwyższej jakości, zadowoli każdego słuchacza jak i spełni wymagania muzyków.

D.A.S. AUDIO EVENT

Profesjonalny system wyrównany liniowo, łatwy w konfiguracji, o wysokiej jakości dźwięku. Czego można oczekiwać więcej?

Produkty

D.A.S. AUDIO
EVENT 208A

Więcej

D.A.S. AUDIO
EVENT 210A

Więcej

D.A.S. AUDIO
EVENT 212A

Nowość

Więcej

D.A.S. AUDIO
EVENT M210A

Więcej

D.A.S. AUDIO
EVENT 121A

Nowość

Więcej

D.A.S. AUDIO
EVENT 218A

Więcej


Copyright © 2021 D.A.S. Audio Tour z KEY STORE
513 400 400
61 670 69 28
naglosnienie@keystore.pl
office@dasaudio.com.pl
Projekt i wykonanie:   IdEye - Agencja multimedialna